У США відкрили новий завод, який вироблятиме снаряди і для України

У американському місті Мескіт (штат Техас) відкрився новий збройовий завод General Dynamics, який вироблятиме артилерійські снаряди калібру 155 мм. Про це повідомила пресслужба компанії.

“Завод артилерійських снарядів був спроєктований і спеціально побудований для інтеграції нових, інноваційних виробничих процесів для забезпечення стійких і довготривалих промислових можливостей для наших бійців”, – заявив президент General Dynamics Фірат Гезен.Видання The New York Times пише, що завод щомісяця вироблятиме близько 30 тисяч снарядів для 155-міліметрових гаубиць, які мають вирішальне значення для військових дій в Україні.Щоб забезпечити постачання артилерійських розрахунків України, Пентагон поставив за мету виробляти 100 тисяч артснарядів щомісяця до кінця 2025 року. Заводи у Скрентоні та Вілкс-Баррі (штат Пенсільванія) разом виробляють близько 36 тисяч снарядів на місяць, зазначають журналісти.Підприємство складатиметься з трьох виробничих ліній і забезпечить 350 нових робочих місць, коли вийде на повну потужність у 2025 році.

Ще один завод з виробництва снарядів будується у Камдені (штат Арканзас). Пентагон також планує відкрити на військовому заводі в Айові другу лінію з виробництва снарядів і частково відкрити завод у Парсонсі (штат Канзас).

Топ-новини зараз:

• Що робити, якщо ТЦК відмовляє у гарантованій відстрочці від мобілізації
• Пішла з життя відома російська актриса Анастасія Заворотнюк
• Удари західною зброєю по Росії: коли Байден дасть добро
• Путін готує народ РФ до тривалої війни, – ISW

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Читайте vesti-ua.net в Google News

Источник: www.vesti-ua.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь