У Німеччині готувався держпереворот із розстрілом уряду з автомата Калашнікова

У Німеччині почався суд над змовниками, які планували державний переворот у Німеччині. На чолі змови стояв німецький аристократ, який хотів розстріляти уряд країни з автомата Калашнікова. Про це пише німецьке видання BILD.

Так, у грудні 2022 року у ФРН була проведена найбільша в історії країни антитерористична операція. Правоохоронці викрили змову, на чолі якої стояв 71-річний аристократ Генріх фон Рейсс, який створив праве угруповання “громадяни Рейху” (Reichsbürger). “Reichsbürger” — націоналістичний рух, який не визнає легітимність існування ФРН. Метою руху було повалення республіканського ладу, арешт провідних політиків і відновлення монархії.

Змовники хотіли штурмувати Бундестаг і заарештувати депутатів та міністрів.

“Частина екстремістів, які збиралися “очистити” “верхній рівень” існуючого уряду та створити новий державний апарат за монархічними принципами, займали впливі позиції у соціальних чи фінансових сферах, зокрема, серед них є колишні службовці Бундесверу та колишній депутат Бундестагу від ” Альтернативи для Німеччини”, — пише BILD.

Так, 20 травня у Франкфурті-на-Майні розпочався процес над змовниками. На суді з’ясувалося, що під час підготовки путчу 71-річний аристократ Генріх фон Рейсс намагався налагодити зв’язок із президентом РФ Володимиром Путіним та угрупуванням “Нічні вовки”. Пенсіонер кілька разів зустрічався із представниками посольства РФ. У перехоплених телефонних розмовах він говорив, що йому доведеться зарядити автомат Калашнікова.

“Я уб’ю їх”, — сказав він про членів уряду Німеччини.

Серед змовників також колишня суддя та депутатка Бундестагу Біргіт Мальзак-Вінкеман. Вона також мала летальну зброю, а коли її купувала, сказала, що це “на випадок, якщо раптом прийдуть росіяни”.

Подругою Рейсса була уродженка Калінінграда Віталія Б.

Топ-новини зараз:

• Схильні до гніву та агресії: названо чотири найзліші знаки зодіаку
• Путін посадив вченого-інженера, який розробляв для нього гіперзвукові технології
• На кордоні України з Білоруссю пролунав потужний вибух
• Постанова Кабміну № 560 щодо мобілізації: про що йдеться у документі

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Читайте vesti-ua.net в Google News

Источник: www.vesti-ua.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь