Військові навчання Китаю: пройшли випробування роботи-пси з кулеметом

Під час наймасштабніших навчань в історії Китаю, які проходили спільно з військами Камбоджі, китайська армія продемонструвала роботів-псів із кулеметами. Ці пристрої здатні взяти участь у майбутніх воєнних конфліктах, зберігаючи людські життя.

Страшенні роботизовані пси зі зброєю стали частиною військових навчань “Золотий дракон”, що проходили в навчальному центрі в центральній частині Камбоджі та на узбережжі Китаю, пише Диалог.UA.

China's robot dogs are armed with rifles now. https://t.co/V5cv7RjPtT pic.twitter.com/5NmJMkZoJp

— Songpinganq (@songpinganq) January 25, 2024

У ході навчань преса спостерігала, як співробітники вигулювали роботів, однак, за повідомленнями, жодного разу не робили постріли з кулеметів, закріплених на їх спинах, демонструючи лише здібності пересування.

Такі пристрої виглядають як традиційні роботи-пси на чотирьох лапах. Невеликою відмінністю від аналогів є пристосування для розміщення кулемету та іншої стрілецької зброї.

Цього разу їх не показували в дії, але в Мережі є відео, де робот-пси стріляють, не припиняючи руху.

На відкритті навчань головнокомандувач Збройних сил Камбоджі Вонг Пісен заявив, що такі роботи сприятимуть боротьбі з тероризмом.

Демонстрації чотирилапих озброєних роботів бували і раніше. Наприклад, у 2023 році Пентагон оголосив, що армія США не виключає можливості поставити на озброєння керовані роботи із сучасними гвинтівками у майбутньому бою.

Американський військовий підрядник Ghost Robotics також продемонстрував такого робота-пса, оснащеного гвинтівкою, що стріляє на далекі відстані.

У свою чергу, компанія Boston Dynamics, яка сприяла популяризації чотирилапих роботів, попереджала, що їхнє озброєння суперечить умовам їх використання. Також компанія пообіцяла, що не “озброюватиме високомобільних роботів загального призначення або програмне забезпечення”, яке вона розробляє, і не має наміру підтримувати інших у цьому.

Топ-новини зараз:

• Військові навчання Китаю: пройшли випробування роботи-пси з кулеметом
• Гороскоп на 28 травня: прогноз для всіх знаків зодіаку
• Чиновників непокоїть потік українських біженців: що може зробити Німеччина
• В Україні планують посилити перевірку при видачі прав водія та реєстрації авто

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Читайте vesti-ua.net в Google News

Источник: www.vesti-ua.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь