Тільки збудований іранський фрегат перекинувся і затонув на рівному місці: експерти пояснили, чому

7 липня ЗМІ повідомили про доволі цікавий інцидент, який відбувся в Ірані. На стоянці у Бендер-Аббасі раптово перевернувся фрегат IRIS Sahand, який було введено в стрій лише 6 років тому. Експерти проаналізували наявні дані і назвали ймовірну причину інциденту. З висновками нас знайомить Defense Express.

Аналітики припустили, що фрегат IRIS Sahand став жертвою критичної помилки іранських інженерів, які “перестарались” з його підсиленням.

Відомо, що IRIS Sahand проектували як наслідування британського проекту Vosper Mark V. Іранці вирішили “наростити” йому водозаміщення та номенклатуру озброєння, не змінюючи при цьому довжину та ширину корпусу корабля.

Більше того, фрегат випробували без повного набору зброї і тільки потім встановили на нього всі додаткові комплекси. І якраз незабаром після цього стався інцидент.

Цікаво, що за неофіційними повідомленнями, вже після того як фрегат підняли і пересунули в іншу точку, лопнули троси, які його тримали, і він знову перевернувся. Тільки цього разу інцидент трапився вже в глибшому місці, так що фрегат повністю затонув.

Варто зазначити, що деякі експерти не відкидають також диверсію. На користь неї говорить той факт, що раніше IRIS Sahand використовували для ймовірного координування атак єменських хуситів і тоді технічні проблеми йому не заважали.

Топ-новини зараз:

• Ракетний удар по Києву: кількість жертв у Шевченківському районі зросла
• Підвищення податків під час війни: в українців запитали їхню думку
• "Чому ми так живемо?" – у Білгороді почали вимагати відставки Путіна
• Залітають у тил України без GPS і наводять "Іскандери": Гнат розповів, як діють БПЛА-розвідники РФ

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Читайте vesti-ua.net в Google News

Источник: www.vesti-ua.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь