Окупанта-інваліда, який повернувся з війни, жорстоко побили у Владивостоці

Російського окупанта жорстоко побили у Владивостоці через протез. Інцидент стався 15 травня.

За словами чоловіка, у листопаді минулого року він повернувся зі шпиталю, де перебував після тяжкого поранення: втратив праву ногу, а праву руку зібрано на пластині. Втратив дружину, поки перебував на фронті, і зараз один виховує доньку, пише ASTRA.

Вечорами він підробляв – робив ремонт в одній із квартир у будинку на вулиці Фісюна. Сусідам не подобалося, що він голосно стукав протезом, коли пересувався під час робіт по квартирі.

«Коли ходиш квартирою, протез брязкає і створював звуки (де сходи перемістився, де відро зі штукатуркою). Все це не сподобалося сусідові знизу. Стук чимось важким у двері, я підійшов, відчинив і одразу без слів отримав бруском великим у голову. Я впав і сусід почав мене забивати по всьому тілу ціпком, вся голова в шишках. Я закривав голову руками. І природно зламав мені праву руку разом із пластинами. Потім я знепритомнів. Коли прийшов до тями, викликав співробітників поліції та швидку допомогу, бо сам не міг навіть підвестися. Мене доставили у 1000-ліжкову, зробили рентген. Ліктьова кістка зламана разом із титановою пластиною», – розповів чоловік. Він написав заяву до поліції.

Топ-новини зараз:

• Олександр Усик – абсолютний чемпіон світу: кадри бою
• З якими хворобами можуть мобілізувати українця з 18 травня: повний перелік
• Банкомат не видав гроші через відключення світла: що робити
• Прийшло відчутне потепління: прогноз на 19 травня

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Читайте vesti-ua.net в Google News

Источник: www.vesti-ua.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь