Зруйнована росіянами у Харкові типографія домовляється з видавництвами про друк підручників

Зруйнована росіянами у Харкові типографія домовляється з видавництвами про друк підручників 29.05.2024 14:55 Укрінформ Поліграфічне підприємство “Фактор-друк”, яке зазнало російської атаки, зараз шукає можливості для друку підручників, зокрема, веде перемовини з іншими видавництвами.

Про це розповів кореспонденту Укрінформу засновник і президент групи компаній “Фактор” Сергій Політучий.

“Розглядаємо різні можливості, включаючи як найменш популярну – замовлення друку за кордоном, якщо не буде вистачати потужностей. Але всі ці дні ми шукаємо рішення, вихід з цієї складної проблеми. Шукаємо можливості якоїсь кооперації з нашими колегами. Зараз відповісти складно – все у процесі”, – сказав Політучий.

За його словами, оцінка наслідків російських ударів ще триває.

“Зараз працівники в типографії намагаються навести якийсь лад, прибирають сміття, тестують обладнання, тому що ми досі з упевненістю не можемо сказати, наскільки воно постраждало. Знаємо точно, що в нас іще одна ділянка розбита, а без неї ми не можемо – це як ланки одного ланцюга, однієї нема – все пропало”, – зазначив Політучий.

Як повідомлялося, 23 травня Росія завдала ракетних ударів по типографії, що входить до холдингу "Фактор-друк". Загинули 7 людей, 22 – поранені.

На підприємстві, за інформацією Міністерства культури та інформаційної політики, реалізовувалося близько третини всіх видавничих проєктів України та друкувалося понад 40% шкільних підручників.

Фінансової підтримки для “Фактор-друку” Мінкульт буде шукати на Міжнародній конференції з питань відновлення України (Ukraine Recovery Conference – URC2024), яка проходитиме у Берліні 11-12 червня, там покажуть книжки зі зруйнованої російською армією харківської типографії.

Фото: t.me/Олег Синєгубов

Книги Видавництво Харків Міністерство культури

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь