Зламати Резерв+ та отримати дані із застосунку неможливо – Міноборони

Зламати Резерв+ та отримати дані із застосунку неможливо – Міноборони Ексклюзив 27.05.2024 12:16 Укрінформ Зламати систему застосунку «Резерв+» і отримати бази даних з нього неможливо, бо вони там не зберігаються.

Про це в коментарі Укрінформу повідомила заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко.

За її словами, застосунок надійно захищений.

«Застосунок «Резерв+ отримав атестат відповідності КСЗІ (комплексної системи захисту інформації). Над застосунком працювали найкращі команди з кібербезпеки та використовували найкращі успішні практики зі створення державних застосунків. Можемо запевнити, що зламати систему застосунку та отримати дані з неї неможливо, бо вона не зберігає їх», – сказала Черногоренко.

Вона пояснила, що застосунок працює за принципом Дії та отримує дані за запитом з реєстру в зашифрованому вигляді. «Ті компрометації, що вже гуляють в мережі, – фейк та намагання зірвати мобілізаційні процеси і підірвати довіру до державних застосунків», – заявила Черногоренко.

Як повідомляв Укрінформ, електронний кабінет, в якому чоловіки призовного віку можуть оновити дані, запрацював 18 травня. Станом на 24 травня вже понад 1 млн військовозобов’язаних оновили свої військово-облікові дані у мобільному застосунку «Резерв+».

Міноборони Військові Застосунок «Резерв+»

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь