Укрпошта випускає нову марку, присвячену очищенню Чорного моря від російських кораблів

Укрпошта випускає нову марку, присвячену очищенню Чорного моря від російських кораблів Фото 02.05.2024 09:59 Укрінформ АТ «Укрпошта» випускає нову марку «русскій воєнний флот – до дна!» із зображенням уражених ворожих кораблів. Сьогодні на сайті оператора відкрито передзамовлення.

Про це у Фейсбуці повідомив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський, передає Укрінформ.

«Друзі, ми довго готували цю марку Укрпошти і довго вагались вночі, чи випускати її сьогодні, враховуючи події в Одесі. Але вирішили, що саме сьогодні важливо оголосити про її вихід. Марки, яка оголошується в «чистий четвер» і присвячена очищенню нашого Чорного моря від окупантів – «русскій воєнний флот – до дна!». Звучить, як тост, і це правда», – написав Сміляський.

На марці зображені кораблі, що були знищенні або пошкоджені ЗСУ, ВМС, ГУР та СБУ.

Відсьогодні відкривається передзамовлення поштового набору, до складу якого входять аркуш «русскій воєнний флот – до дна!», конверт «Перший день», художній конверт формату С6 та 2 картки.

«До марки ми ще випускаємо конверт «Морський бій» та листівки, в тому числі, присвячені нашому зерновому коридору, який був відкритий, завдяки перемозі на морі і який дуже важливий для Одеси та чорноморських портів», – додав Смілянський.

В обіг марка буде запущена 8 травня, в день пам'яті та перемоги над нацизмом. Де саме і з ким – очільник Укрпошти не уточнив з міркувань безпеки, але пообіцяв, що це буде «феєрично».

Як повідомлялося, найкращою маркою у 2023 році в Україні стала марка «Вічна пам’ять!», випущена до Дня пам’яті загиблих захисників.

Марка Корабель Укрпошта

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь