Українців на звільнених територіях попереджають про мінну небезпеку на кладовищах

Українців на звільнених територіях попереджають про мінну небезпеку на кладовищах Фото 30.04.2024 01:05 Укрінформ Правоохоронці закликають громадян бути обережними під час відвідування кладовищ на звільнених від російських загарбників територіях через залишені ворогом вибухонебезпечні предмети.

Як передає Укрінформ, про це Міністерство внутрішніх справ повідомило у Фейсбуці.  

“Деокуповані території всіяні десятками тисяч вибухонебезпечних предметів. Ворог мінує все. Небезпечною може виявитися будь-яка ділянка, навіть кладовище”, – ідеться у повідомленні.

Громадян просять дотримуватися правил, які рятують життя.

Зокрема дізнатися, чи діє заборона на відвідування кладовищ у регіоні, де проживаєте; бути уважними, не чіпати підозрілі предмети, не підходити до них і одразу повідомляти на 101, 102 чи 112; пересуватися лише асфальтованими дорогами, не ходити полями, лісами, парками та стежками, вкритими листяним покривом.

Як повідомляв Укрінформ, у Херсонській громаді на час Великодніх свят та поминальних днів будуть введені додаткові обмеження. Зокрема діятиме заборона на відвідування кладовищ жителями громади, крім похоронних процесій.

Фото: МВС України

Деокупація Міна МВС Розмінування Кладовище Поминальні дні

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь