Україна отримала від Канади 10 «швидких»

Україна отримала від Канади 10 «швидких» Фото 30.05.2024 06:44 Укрінформ Україна отримала від Канади десять медичних автівок, які підсилять центри екстреної медичної допомоги та медицини катастроф семи областей.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоровʼя, передає Укрінформ.

Україна отримала від Канади 10 «швидких»/Фото: Людмила Гринюк, Укрінформ

"Десять “швидких” класу С, закуплені завдяки пожертвам громадян Канади, обладнані всім необхідним для транспортування важкохворих пацієнтів та підсилять центри екстреної медичної допомоги та медицини катастроф семи областей України», –  зазначив міністр охорони здоровʼя України Віктор Ляшко.

Як зазначають у МОЗ, авто будуть використані для розбудови національної системи медицини катастроф.

«Швидкі» вже розподілені між центрами екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Закарпатської, Львівської, Чернігівської, Сумської, Миколаївської, Херсонської та Хмельницької областей.

Проєкт реалізований за пожертви громадян Канади.

Загалом за період воєнного стану Канадсько-Українська фундація передала для потреб охорони здоров’я 24 автомобілі, 100 апаратів штучної вентиляції легенів та медичні вироби для закладів охорони здоров’я.

Як повідомлялося, в Україні за період повномасштабної війни знищені 261, пошкоджені 165, викрадені 125 автомобілів швидкої допомоги.

Канада Медицина МОЗ Україна Швидка

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь