У Телеграмі назвали блокування українських ботів помилкою

У Телеграмі назвали блокування українських ботів помилкою 29.04.2024 16:22 Укрінформ Речник платформи Телеграм заявив, що блокування низки офіційних ботів, у тому числі й чат-боту української розвідки, сталося через помилку.

Про це повідомляє Reuters, передає Укрінформ.

Речник Телеграму сказав, що чат-боти були «тимчасово вимкнені через помилковий результат, але вже відновлені».

При цьому, він не надав додаткових деталей.

Бот у Телеграм – це автоматизована функція, яка дозволяє користувачам програми надсилати або запитувати інформацію. Деякі боти, якими керують українські спецслужби, дозволяють людям повідомляти про місцезнаходження російської військової техніки та персоналу в Україні.

Як повідомляв Укрінформ, 28 квітня стало відомо, що Телеграм заблокував низку офіційних ботів, у тому числі й чат-бот української розвідки, всупереч правилам та публічним заявам керівництва платформи.

Голова Комітету Верховної Ради з питань свободи слова Ярослав Юрчишин заявив, що блокування у Телеграмі низки чат-ботів не повʼязане із критикою платформи з боку української влади.

Пізніше Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки повідомив про відновлення роботи офіційних українських ботів, що допомають у боротьбі з російською агресією.

Фото: АА

Розвідка Блокування Чат-бот

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь