У Польщі висунули обвинувачення українцю в роботі на іноземну розвідку

У Польщі висунули обвинувачення українцю в роботі на іноземну розвідку 29.05.2024 17:27 Укрінформ Відділ Національної прокуратури у Любліні висунув обвинувачення 26-річному громадянинові України, якому інкримінують підбурювання інших людей діяти в інтересах іноземної спецслужби.

Справу чоловіка розглядатиме Окружний суд у Любліні, йому загрожує довічне ув’язнення, передає Укрінформ з посиланням на Національну прокуратуру РП.

Затримання особи відбулося 9 березня цього року, його справу вела Агенція внутрішньої безпеки Польщі.

Прокуратура звинувачує українця у «провокації та підбурюванні громадянина Польщі через комунікатор Messenger до участі в діяльності іноземної розвідки проти Польщі шляхом надання інформації у вигляді фотографій військової техніки, яка надається як допомога Україні, при перетині польсько-українського кордону в обмін на винагороду у 15 тис. євро…».

Крім того, за даними прокуратури, ця особа погрожувала одному з організаторів протесту польських перевізників на кордоні з Україною. У результаті особі висунуто звинувачення за трьома статтями Кримінального кодексу Польщі, йому загрожує довічне ув’язнення.

За поданням прокуратури чоловіка було заарештовано на три місяці.

Як повідомляв Укрінформ, глава польського уряду Дональд Туск нещодавно заявив, що останнім часом спецслужби Польщі затримали загалом 12 осіб, які планували акти саботажу і диверсії на території Польщі в інтересах Росії. Він також повідомив, що до нещодавньої пожежі у торговому центрі «Маривільська 44» у Варшаві, що сталася 12 травня, могли бути причетні спецслужби РФ.

Уряд Польщі вирішив збільшити чисельність військових, прикордонників і поліцейських на кордоні з Білоруссю і створити буферну зону завширшки 200 метрів, щоб захистити оборонців державного рубежу від агресивних дій нелегальних мігрантів.

Польща Розвідка Шпигун Суд

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь