У перетині кордону щодня відмовляють близько 250 українським чоловікам

У перетині кордону щодня відмовляють близько 250 українським чоловікам 23.05.2024 12:42 Укрінформ Кількість відмов у перетині кордону військовозобов’язаними після набуття чинності закону про мобілізацію збільшилась.

Про це сказав на брифінгу у Медіацентрі Україна – Укрінформ речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко.

«З 18 травня ми перевіряємо наявність військово-облікового документа у певних категорій громадян. Відносно цих категорій громадян були відмови, бо не всі мали цей документ при собі і підтвердження відстрочки від призову. Зокрема, це стосувалась осіб, у яких на утриманні є троє і більше дітей до 18 років», – зазначив він.

За даними Демченка, «станом на зараз прикордонники щодня відмовляють у перетині близько 200-250 чоловікам, які не підпадають під категорії пропуску». До цього, додав він, прикордонники в середньому відмовляли у перетині кордону десь 150-200 особам.

Як повідомляв Укрінформ, 18 травня набув чинності Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку». Відтепер інспектори Державної прикордонної служби в пунктах пропуску в окремих категорій громадян перевірятимуть наявність військово-облікового документа.

Фото: Західне регіональне управління ДПСУ

Прикордонники Кордон Чоловіки Військовозобов'язані

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь