У Міноборони заявили, що вартість утримання одного бійця ЗСУ без зброї становить ₴1,2 мільйона

У Міноборони заявили, що вартість утримання одного бійця ЗСУ без зброї становить ₴1,2 мільйона 04.05.2024 15:16 Укрінформ Утримання одного бійця Збройних Сил України без зброї обходиться державі у 1,2 мільйона гривень ($30 тисяч).

Про це повідомив заступник міністра оборони України Юрій Джигир у письмовому коментарі Bloomberg, передає Укрінформ.

Стосовно оборонного бюджету Джигир зазначив, що вартість мобілізаційної кампанії, спрямованої на посилення виснажених військових підрозділів, залежатиме від щомісячних обсягів призову, надходження допомоги та рішень щодо ротації.

Зазначається, що вартість утримання одного солдата без зброї він оцінив у 1,2 мільйона гривень (30 тисяч доларів)

Водночас Джигир не уточнив, який період часу охоплює така статистика.

Він також сказав журналістам, що Міноборони України співпрацює з американськими колегами, аби усунути їхні занепокоєння щодо того, як українські Сили оборони зберігають і розміщують західні боєприпаси. За його словами, було проведено шість інспекцій на військових об’єктах, під час яких перевірялося, як зберігаються певні види зброї. Заступник міністра оборони запевнив, що процес «перетворився на звичну рутину».

Як повідомлялося, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на пресконференції 4 березня повідомив, що уряд планує вдосконалити та зробити більш справедливим бронювання військовозобов’язаних.

Торік у грудні Президент Володимир Зеленський заявив, що для утримання одного військового потрібно мати шість платників податків.

Міноборони ЗСУ Військові

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь