У Міноборони сказали, куди скаржитись військовим у разі некоректного нарахування виплат

У Міноборони сказали, куди скаржитись військовим у разі некоректного нарахування виплат Ексклюзив 07.05.2024 12:04 Укрінформ У разі некоректного нарахування виплат військовим за участь у бойових діях можна звертатись зі скаргою на гарячу лінію Міноборони – 1512. Крім того, незабаром запрацює Центральне управління захисту прав військовослужбовців, де також розглядатимуться скарги захисників.

Про це в інтерв’ю Укрінформу повідомила заступниця міністра оборони України Наталія Калмикова. 

«На сьогодні у нас працює гаряча лінія для військовослужбовців за номером 15-12. Туди можна телефонувати та залишати скарги, які будуть обов’язково розглянуті. Окрім того, скоро набуде спроможності Центральне управління захисту прав військовослужбовців, яке безпосередньо підпорядковується міністру оборони та відповідатиме за розгляд звернень та скарг військовослужбовців, надання первинної правничої допомоги», – повідомила Калмикова.

Як повідомляв Укрінформ, 30 квітня Кабінет Міністрів оновив виплати військовослужбовцям. Складові грошового забезпечення залежать від посади, звання, умов служби, наукових ступенів і звань.

Міноборони Гроші Військові

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь