У Міноборони розповіли, коли не вилучатимуть авто на потреби ЗСУ

У Міноборони розповіли, коли не вилучатимуть авто на потреби ЗСУ Відео 19.05.2024 17:01 Укрінформ Якщо громадянин України володіє лише одним транспортним засобом, то останній не підлягає передачі Збройним силам України чи іншим військовим форуванням.

Про це повідомив речник Міністерства оборони, старший лейтенант Дмитро Лазуткін у тижневому дайджесті міністерства, передає Укрінформ.

"Не підлягає передачі Збройним силам України, іншим військовим формуванням транспортний засіб, що належить на праві власності громадянину у разі відсутності у нього права власності на інші транспортні засоби", – сказав Лазуткін.

Загалом, виконання військово-транспортного обов'язку передбачатиме можливість залучення для потреб ЗСУ авто та спеціальної техніки, яка належить центральним та місцевим органам виконавчої влади та іншим державним органам, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам й організаціям, а також громадянам.

Як повідомлялося, із 18 травня набув чинності закон про мобілізацію. Військовозобов’язані мають уточнити облікові дані протягом 60 днів.

Автомобіль Міноборони ЗСУ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь