У Києві актор і амбасадор United24 Міша Коллінз відвідв рятувальний підрозділ

У Києві актор і амбасадор United24 Міша Коллінз відвідв рятувальний підрозділ Фото, відео 21.05.2024 18:58 Укрінформ Американський актор і амбасадор фандрейзингової платформи UNITED24 Міша Коллінз разом з кінорежисером Даріусом Мардером відвідали один із рятувальних підрозділів Києва.

Як передає Укрінформ, про це Державна служба з надзвичайних ситуацій повідомила у Фейсбуці.

Перший віцепрем’єр-міністр – міністр економіки України Юлія Свириденко й т.в.о. Голови ДСНС України Андрій Даник проінформували іноземців про загрози для мирних громадян, які виникли внаслідок масштабних мінувань ворогом української території.

Гостям, зокрема, показали піротехнічні машини важкого і легкого типів, збір на які проводить UNITED24 і який підтримує Міша Коллінз.

«Щодня сапери ДСНС працюють над очищенням території України від залишків ракет, дронів, артснарядів, мін й іншого небезпечного залізяччя, аби зберегти життя мирних мешканців. Водночас для нас надзвичайно важливо вберегти життя і здоров’я наших фахівців», – підкреслив Даник.

Наразі в ДСНС є близько 25 броньованих піротехнічних машин важкого типу, потреба ж складає понад 90 одиниць, та 12 броньованих піротехнічних машин легкого типу, потреба – близько 70 одиниць.

Як повідомляв Укрінформ, американський актор та амбасадор фандрейзингової платформи United24 Міша Коллінз прибув у вівторок до Києва.

ДСНС Актор Київ United24 Рятувальники

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь