У червні пенсіонери, які працюють, почнуть отримувати більші виплати – з перерахунком

У червні пенсіонери, які працюють, почнуть отримувати більші виплати – з перерахунком 30.05.2024 14:17 Укрінформ Працюючі пенсіонери, які набули право на перерахунок пенсії, отримають підвищені виплати вже у червні.

Про це повідомляє Пенсійний фонд України, передає Укрінформ.

"З 1 квітня 2024 року пенсіонерам, які після призначення/попереднього перерахунку пенсії продовжували працювати та на 1 березня 2024 року набули 24 місяці страхового стажу, або менше ніж 24 місяці, але після призначення чи попереднього перерахунку пенсії пройшло два роки, проведено автоматичний перерахунок пенсії", – йдеться у повідомленні.

Право на проведення такого перерахунку визначає страховий стаж, набутий станом на 1 березня, у тому числі у січні-лютому 2024 року.

Оскільки відомості про сплату єдиного внеску за перший квартал 2024 року надійшли до державного реєстру соцстрахування у травні, перерахунок працюючим пенсіонерам проведено саме у травні. Перерахунок проведено без додаткового звернення.

"Уже в червні пенсіонери отримають збільшені розміри пенсійних виплат та доплату за попередні два місяці", – зазначили у ПФУ.

Як повідомляв Укрінформ, цьогоріч перерахунок пенсій з урахуванням збільшеного стажу відбувся для 654 тис. працюючих пенсіонерів. Це близько 6,2% від їх загальної кількості. На 1 січня 2024 року в Україні налічувалося 10,51 млн пенсіонерів.

Із 1 березня 2024 року в Україні була проведена індексація пенсій для більш як 10 млн пенсіонерів. Середній розмір пенсії становить 5 791 грн (на 10,6% більше порівняно із березнем минулого року).

Пенсія Пенсійний фонд Підвищення пенсії Україна

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь