В Україні запрацювали ще 48 центрів життєстійкості

В Україні запрацювали ще 48 центрів життєстійкості 03.05.2024 11:37 Укрінформ В Україні почали роботу 48 нових центрів життєстійкості, ще 132 відкриються впродовж року.

Про це повідомила пресслужба Міністерства соціальної політики, передає Укрінформ.

«З 1 травня Центри життєстійкості запрацювали у 22 областях України. Всього таких просторів наразі 68. Ще 132 запрацюють упродовж року», – йдеться у повідомленні.

З-поміж відкритих центрів два з'явилися у релокованих громадах – Сартанській (Донецька область) – на Львівщині та Мелітопольській (Запорізька область) – у Запоріжжі.

Кожен центр облаштований за принципами доступності та безбар’єрності – аби кожен житель громади міг прийти і отримати тут необхідну підтримку.

У Мінсоцполітики нагадують, що мета роботи таких просторів – допомогти кожному мешканцю громади долати стрес, відновлюватися після кризових подій та, попри усі виклики, залишатися включеним в активне життя.

Активності та тренінги центрів життєстійкості спрямовані на ветеранів, військових та їхніх рідних, вимушених переселенців, сім’ї з дітьми. При цьому кожна людина, якій потрібна консультація психолога, група взаємопідтримки, або допомога з різних соціальних питань, також може отримати тут необхідну підтримку.

Зі списком та адресами діючих центрів можна ознайомитися за посиланням.

Як повідомлялося, програма життєстійкості є експериментальним проєктом і реалізується Міністерством соціальної політики України з 1 січня 2024 року. Наразі до неї приєдналися 153 громади. Ще близько 50 громад міністерство планує долучити до кінця року.

Мінсоцполітики Соцзахист Ветерани війни

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь