Тоді і зараз: як змінювався Київ – в архівній добірці

Тоді і зараз: як змінювався Київ – в архівній добірці Фото 26.05.2024 09:01 Укрінформ До Дня Києва Укрінформ підготував добірку фотографій, на яких видно, як змінилося обличчя столиці за минулі десятиліття.

Основою фотопроєкту стали світлини з історичного фотоархіву агентства, "найстаршій із яких" – майже 40 років. Зараз же фотокореспонденти відправилися на ті ж точки знімань, щоб показати, який вигляд локації мають сьогодні.

На кадрах – Андріївський узвіз, Контрактова площа, Національний музей історії України на Старокиївській горі, Софійська площа, Міністерство закордонних справ України на Михайлівській площі, Національний академічний театр опери та балету України ім. Т. Г. Шевченка на Володимирській, Національний музей історії України у Другій світовій війні.

За цей час на вулицях Києва виросли не тільки дерева, а й забудова, збільшилася кількість авто та їхній модельний ряд, додалися нові види транспорту та експонати в Національному музеї історії України у Другій світовій війні. А пам'ятники через загрозу російських обстрілів вбралися у захисні "обладунки".

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь