Території бойових дій: в уряді пояснили, як вносять зміни до списку

Території бойових дій: в уряді пояснили, як вносять зміни до списку 30.05.2024 01:49 Укрінформ Мінреінтеграції вносить зміни до переліку територій бойових дій лише за пропозиціями ОВА і за погодженням Міноборони

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Мінреінтеграції.

Останнім часом через загострення ситуації на фронті збільшилася кількість звернень до Мінреінтеграції щодо переведення певних населених пунктів із категорії територій можливих бойових дій до категорії територій активних бойових дій.

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України роз’яснило, що вносить зміни до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією, лише за пропозиціями відповідних обласних військових адміністрацій й за погодженням Міністерства оборони.

"Слід зауважити, що Мінреінтеграції вносить зміни до переліку лише за пропозиціями відповідних ОВА й за погодженням Міноборони", – наголошується у повідомленні.

Міністерство рекомендує зацікавленим особам звертатися до відповідних обласних військових адміністрацій.

Також з переліком можна ознайомитись за посиланням.

Як повідомлялося, Перелік територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією був затверджений наказом Мінреінтеграції від 22 грудня 2022 року № 309 та періодично оновлюється.

Фото: КМУ

Міноборони Тимчасова окупація Війна Мінреінтеграції Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь