Суспільне вироблятиме власний контент для марафону «Єдині новини»

Суспільне вироблятиме власний контент для марафону «Єдині новини» 21.05.2024 11:39 Укрінформ Суспільне мовлення у рамках марафону "Єдині новини #UАразом" зніматиме власні новини, документальні фільми і проводитиме розслідування, які транслюватимуть на загальнонаціональному телеканалі Перший.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Суспільне.

З 21 травня Суспільне Мовлення, інституція, яка має особливий юридичний статус, посилюватиме на каналі Перший інформаційний блок марафону додатковим контентом Суспільне Новини, "Суспільне. Студія", документальними фільмами власного виробництва та розслідуваннями, а також продовжиться обмін контентом з усіма учасниками марафону "Єдині новини #UАразом".

За словами голови правління Миколи Чернотицького, команда Суспільного розширює виробництво власного контенту на Першому каналі у межах невід’ємної частини телемарафону “Єдині новини #UАразом”.

“Ми готові зі свого боку максимально посилювати мовлення, ділитись якісними документальними фільмами, регіональними історіями, актуальними розслідуваннями та використовувати можливості найбільшої в Україні мережі кореспондентів по всій країні", – заявив він.

Учасники марафону уклали додаткову угоду до меморандуму про взаємодію та співпрацю щодо впровадження нового підходу для розширення можливостей реалізації єдиної інформаційної політики України в умовах воєнного стану та забезпечення цілодобового інформаційного марафону "Єдині новини #UАразом" від 30 травня 2022 року.

Разом із тим марафон "Єдині новини #UАразом" трансформує та покращує сітку марафону та збільшує перелік нових продуктів. Так, у вихідні глядачі зможуть дивитись спеціальний для марафону випуск "Ранок Марафон" у ранкових слотах. Про інші зміни та нові продукти марафон "Єдині новини #UАразом" повідомлятиме в наступних новинах.

На початку повномасштабного вторгнення росіян в Україну найбільші комерційні мовники, телеканал "Рада" та Суспільне, об’єднались і створили цілодобовий інформаційний марафон "Єдині новини", щоб інформувати суспільство про найважливіші події відповідно до стандартів журналістики. Ініціатива стала одним із найкращих та унікальних у світі прикладів саморегулювання у сфері медіа, а також ефективною практикою приватно-державного партнерства.

Як повідомляв Укрінформ, Комісія з журналістської етики висловила свою незаперечну підтримку реформованому Суспільному мовнику, перетворення якого є одним з успішних прикладів медіареформ. Адже у медійному просторі почастішали випади щодо Суспільного мовника з боку окремих парламентаріїв, а також з’явилася інформація про прагнення виключити Суспільне із прайм-тайм ефірів Єдиного марафону.

Суспільне мовлення Телебачення Телемарафон Єдині новини

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь