Стефанчук підписав розпорядження про допуск журналістів у Раду

Стефанчук підписав розпорядження про допуск журналістів у Раду 08.05.2024 11:55 Укрінформ Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук підписав розпорядження про допуск журналістів до ВР в умовах дії воєнного стану.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на пресслужбу Апарату ВР.

Розпорядження «Про деякі питання організації роботи журналістів у Верховній Раді України дев’ятого скликання в умовах дії воєнного стану в Україні затверджує положення «Про акредитацію медіа при Верховній Раді України дев’ятого скликання на період дії воєнного стану в Україні».

Відтак журналісти зможуть висвітлювати діяльність Верховної Ради безпосередньо у приміщенні парламенту. Для представників медіа створені необхідні умови: обладнані робочі місця, місце для брифінгу, запису інтервʼю, трансляції засідань тощо.

Напередодні Стефанчук та керівник Апарату ВР Вячеслав Штучний провели зустріч із журналістами та поінформували їх про особливості роботи медіа у пресцентрі парламенту. Представникам ЗМІ пояснили принцип роботи пресцентру під час засідання ВР, особливості допуску до будівлі парламенту та вимоги, яких необхідно дотримуватись.

Під час повітряної тривоги представники медіа зобов’язані спускатися в укриття.

Стефанчук наголосив, що, попри обмеження під час дії воєнного стану, вкрай важливо, щоб журналісти мали можливість висвітлювати діяльність законодавчого органу. З огляду на необхідність дотримання безпекових вимог максимальна кількість журналістів у пресцентрі може становити до 30 осіб.

Як повідомляв Укрінформ, раніше голова Комітету з питань свободи слова Ярослав Юрчишин заявляв, що у суспільстві є великий запит на повернення журналістів до кулуарів Верховної Ради.

ЗМІ Журналіст Верховна Рада Стефанчук

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь