СБУ проводить обшуки у митрополита УПЦ МП Луки – джерело

СБУ проводить обшуки у митрополита УПЦ МП Луки – джерело 01.05.2024 10:05 Укрінформ Співробітники Служби безпеки України прийшли з обшуками до митрополита Запорізького і Мелітопольського УПЦ МП Луки (Андрія Коваленка).

Про це Укрінформу повідомило джерело у правоохоронних органах.

За словами співрозмовника, слідчі дії проходять у Запоріжжі 1 травня.

СБУ поінформує про результати обшуків згодом, додав він.

Як повідомлялось, 11 грудня 2022 року Рада національної безпеки та оборони запровадила персональні санкції проти семи ієрархів Української православної церкви Московського патріархату. Серед інших до санкційного списку потрапив митрополит Запорізький і Мелітопольський УПЦ МП Лука (Андрій Коваленко).

У серпні 2023 року митрополита Запорізького та Мелітопольського Луку викликали на допит як свідка у межах кримінального провадження за фактом розпалювання релігійної ворожнечі та ненависті (ч.1 ст.161 КК України).

За даними руху Чесно, у 2022 році Лука заявив, що українці через гей-паради в Києві заслуговують на участь Содома та Гомори.

Лука виступав проти розривання зв'язків із Москвою, звинувачував УГКЦ у розпалюванні війни на Донбасі, назвавши католицизм релігією ненависті та кровопролиття.

Обшук Санкції СБУ УПЦ МП Запоріжжя

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь