Росіяни навмисно затримують репатріацію тіл загиблих захисників – Коордштаб

Росіяни навмисно затримують репатріацію тіл загиблих захисників – Коордштаб 22.05.2024 11:36 Укрінформ Російська сторона навмисно затримують репатріацію тіл загиблих українських військових.

Як передає Укрінформ, про це Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими повідомляє у Телеграмі.

"Усі наші заклики повернути в Україну тіла захисників, ігноруються російською стороною. Прикладом цього є безпідставна відмова російської сторони провести чергову репатріацію останків загиблих захисників", – ідеться у повідомленні.

Також залишається відкритим питання передачі тіл військовополонених, які, за твердженням російської сторони, загинули у літаку Іл-76 наприкінці січня 2024 року. Російська сторона в черговий раз відкладає можливу репатріацію.

"Повернення тіл для поховання рідними та близькими – гуманітарна місія, властива більшості конфліктів. Проте навіть у такій справі протилежна сторона не може обійтися без штучних перепон та політизації. Навіть решткам своїх солдат Росія не хоче дати спокою", – зазначили у Коордштабі.

У Координаційному штабі запевнили, що роблять все для повернення полеглих героїв.

"Водночас ми закликаємо російську сторону згадати загальнолюдські цінності. Заберіть тіла своїх військових та віддайте їх рідним для належного поховання", – наголосили у Коордштабі.

Як повідомляв Укрінформ, в Україні зареєстровані близько 38 тисяч зниклих безвісти за особливих обставин.

Фото: Коордштаб

Загибель ЗСУ Росія Військові

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь