Програма медгарантій: НСЗУ оновила вимоги до дванадцяти пакетів на 2025 рік

Програма медгарантій: НСЗУ оновила вимоги до дванадцяти пакетів на 2025 рік 22.05.2024 10:06 Укрінформ Національна служба здоров’я України розпочала підготовку до Програми медичних гарантій на 2025 рік, зокрема оновлено вимоги до 12 пакетів медичних послуг.

Про це пресслужба НСЗУ повідомила у Фейсбуці, передає Укрінформ. 

"НСЗУ на основі аналізу ефективності реалізації Програми медичних гарантій та консультацій з медичною спільнотою і громадськими організаціями, які проходили на різних комунікаційних майданчиках, оновила проєкти вимог ПМГ– 2025 за 12 пакетами медичних послуг та подала їх на погодження до Міністерства охорони здоров’я України", – йдеться у повідомленні.

Зокрема, як зазначили в НСЗУ, проєкти специфікацій та умов закупівлі медичних послуг у рамках ПМГ-2025 оновлено за напрямками «Екстрена медична допомога»; «Медична допомога при гострому інфаркті міокарда»; «Мамографія»; «Езофагогастродуоденоскопія»; «Колоноскопія»; «Цистоскопія»; «Лікування пацієнтів методом гемодіалізу в амбулаторних умовах»; «Лікування пацієнтів методом перитонеального діалізу в амбулаторних умовах».

Також оновлено вимоги по наданню послуг за пакетами «Стоматологічна допомога дорослим та дітям»; «Лікування осіб із психічними та поведінковими розладами внаслідок вживання опіоїдів із використанням препаратів замісної підтримувальної терапії»; «Секційне дослідження»; «Медичний огляд осіб, який організовується територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки».

З оновленими вимогами до зазначених пакетів послуг можна ознайомитися на сайті НСЗУ за лінком.

Як повідомляв Укрінформ, з 1 січня 2024 року в Україні почала діяти Програма медичних гарантій на 2024 рік. У поточному році Програма медгарантій включає 44 пакети медичних послуг. На її реалізацію заплановано 158,7 млрд грн.

Медицина Здоров'я Нацслужба здоров’я Програма медгарантій

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь