Обшуки у співробітника НАБУ: Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомила деталі

Обшуки у співробітника НАБУ: Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомила деталі 22.05.2024 19:07 Укрінформ Спеціалізована антикорупційна прокуратура надала роз’яснення у відповідь на запити медіа щодо проведення обшуків у Національному антикорупційному бюро України – жодних обшуків в приміщеннях НАБУ не проводилося.

Як передає Укрінформ, про це САП повідомила у Телеграмі.

У САП поінформували, що здійснюють процесуальне керівництво у досудовому розслідуванні, яке проводить Управління внутрішнього контролю НАБУ за статтями 364 та 387 Кримінального кодексу України щодо можливого вчинення кримінальних правопорушень співробітниками бюро.

Відповідне провадження розпочали після службової записки викривача – співробітника НАБУ.

"Жодних обшуків або слідчих дій в приміщеннях НАБУ за ініціативою прокурорів САП не проводилося. У вказаному кримінальному провадженні здійснювався обшук виключно за місцем проживання чинного співробітника НАБУ – детектива одного з підрозділів”, – ідеться у повідомленні.

До обшуку була залучена Національна поліція України через недостатність ресурсів Управління внутрішнього контролю НАБУ.

Працівники Нацполіції не мають і не могли мати жодного доступу до матеріалів розслідувань Національного бюро, підкреслили в САП.

За інформацією у ЗМІ, представники САП та Нацполіції прийшли з обшуками до Національного антикорупційного бюро у межах розслідування про витік інформації щодо “великого будівництва”. 

Як повідомляв Укрінформ, у Державній судовій адміністрації проводять обшуки НАБУ спільно зі Службою безпеки України.

НАБУ Обшук САП

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь