Об 11:00 – круглий стіл щодо реабілітації військових

Об 11:00 – круглий стіл щодо реабілітації військових Медіацентр Україна – Укрінформ 23.05.2024 10:45 Укрінформ 23 травня об 11:00 – круглий стіл на тему: «Успіхи та виклики реабілітації військових в Україні – пошук рішень».

Організатори: Медіацентр Україна – Укрінформ.

Учасники: Наталія Калмикова – заступниця міністра оборони України з питань соціального розвитку; Василь Стрілка – директор департаменту високотехнологічної допомоги та інновацій Міністерства охорони здоров’я України; Ксенія Возніцина – директорка Центру психічного здоровʼя та реабілітації ветеранів «Лісова поляна»; Валерія Павленко – журналістка Texty.org.ua, авторка циклу публікацій про успіхи та проблеми у реабілітації військових; Анастасія Пампуха – стратегічна радниця з розробки політик та юридичної підтримки ініціативи «Реабілітація травм війни»; Ігор Чернецький – голова ГО «Центр для учасників АТО та їхніх сімей «Бандерівський схрон»; Уляна Бах – директорка проєктів IREX.

Теми до обговорення:

  • Як організувати навчання фахівців з реабілітації військових і передачу напрацьованого досвіду? 
  • Як поширити передові методики на усі державні клініки, що займаються реабілітацією? 
  • Як держава може підтримувати волонтерські й приватні реабілітаційні центри?

Чому це цікаво?

Протягом 2023-2024 років аналітичне видання Texty.org.ua досліджувало десятки різних реабілітаційних центрів — як державних, так приватних і суто волонтерських. У ході дослідження було виявлено низку проблем.

Під час круглого столу журналісти Texty.org.ua, котрі досліджували цю тему, а також посадовці й представники громадськості обговорять пріоритети державної політики у сфері реабілітації військових на найближчі 5 років і розкажуть, яку роль у цьому процесі можуть відіграти приватні та волонтерські ініціативи.

Формат заходу – офлайн (Зала 1).

Дивіться на YouTube-каналі Укрінформу.

Міноборони Реабілітація Ветерани війни Військові

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь