О 12:00 – пресконференція про головні виклики деокупованих територій

О 12:00 – пресконференція про головні виклики деокупованих територій Медіацентр Україна – Укрінформ 28.05.2024 11:45 Укрінформ 28 травня о 12:00 відбудеться пресконференція на тему: «Головні виклики деокупованих територій: цивільні заручники, розслідування воєнних злочинів, знищене житло та інфраструктура».

Організатори: Медіацентр Україна – Укрінформ.

Учасники: 

  • Ірина Коробко – прессекретарка Консультативної місії ЄС-Україна; 
  • Марія Мезенцева – голова постійної делегації Верховної Ради в ПАРЄ;
  • Олександр Толоконніков – начальник управління внутрішньої та інформаційної політики Херсонської обласної військової адміністрації (онлайн);
  • Олександр Баулін – начальник Курилівської сільської військової адміністрації Куп'янського району Харківської області (онлайн);
  • Христина Шкудор – адвокаційна менеджерка кампанії Where Are Our People? громадської організації PR Army;
  • Юлія Хрипун – співзасновниця громадської організації «Цивільні в полоні»;
  • Олександра Романцова – виконавча директорка «Центру громадянських свобод».

Чому це цікаво?

З початку повномасштабного вторгнення Росії 20% території України постраждали внаслідок бойових дій, сотні тисяч цивільних потрапили в полон або були депортовані. Їхні будинки пограбовані та знищені, а земля після звільнення окупованих територій виявилася замінованою. Україна бореться та має перемогти у війні з Росією, щоб українці змогли повернутись додому. 

У ході пресконференції учасники обговорять результати пошуку шляхів повернення насильно вивезених з України громадян, а також результати роботи програм з відновлення та відбудови житла українців, яке знищила РФ.

Формат заходу – офлайн (Зала 1) + онлайн-включення.

Дивіться на YouTube-каналі Укрінформу, а також YouTube-каналі Ukraine Media Center Ukrinform та на фейсбук-сторінці Ukraine Media Center Ukrinform.

Деокупація Інфраструктура Житло Медіацентр Україна – Укрінформ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь