Новим гендиректором Укрінформу призначили Сергія Череватого

Новим гендиректором Укрінформу призначили Сергія Череватого 24.05.2024 18:50 Укрінформ Генеральним директором національного інформаційного агентства «Укрінформ» відсьогодні призначено Сергія Череватого.

Про це повідомив у Фейсбуці т.в.о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв.

«Агентство Укрінформ є складовою державної системи іномовлення України. Сьогодні, у воєнний час, головним його завданням є висвітлення у міжнародному інформаційному просторі українського опору та зосередження світової уваги на питаннях підтримки нашої держави», – зазначив він.

Карандєєв підкреслив, що Сергій Череватий – авторитетний військовий журналіст, речник Східного угруповання ЗСУ, полковник, кандидат політичних наук.

Він висловив впевненість, що новий керівник посилить ефективність агентства та організує його роботу відповідно до актуальних завдань.

Також глава МКІП подякував за роботу Олексію Мацуці, який обіймав посаду гендиректора Укрінформу від листопада 2023 року.

Як повідомлялося, Мацуку призначили керівником Укрінформу замість Олександра Харченка, який очолював інформагентство з березня 2014 року.

Фото: Ростислав Карандєєв, Фейсбук

Призначення Укрінформ МКІП

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь