Напад вчителя на учня-переселенця у київській школі: Лубінець взяв справу під контроль

Напад вчителя на учня-переселенця у київській школі: Лубінець взяв справу під контроль 07.05.2024 11:44 Укрінформ Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець звернувся до правоохоронних органів з метою якісного й неупередженого розслідування та взяв на особистий контроль справу щодо жорстокого поводження вчителя школи № 37 міста Києва з учнем-переселенцем з Луганської області.

Як передає Укрінформ, про це Лубінець повідомив у Телеграмі.

За його словами, поведінка вчителя, яка зафіксована на відео, містить ознаки кримінального правопорушення – погрози вбивством, нанесення тілесних ушкоджень.

"А якщо додати до цього обставини, які обтяжують покарання, – висловлювання, що несуть дискримінаційний характер, можна ймовірно припускати, що порушення вчинили на ґрунті ненависті, і за 161 статтею Кримінального кодексу України дії визначаються, як розпалювання ненависті за ознакою соціального походження та місця проживання”, – заявив Лубінець.

Уповноважений з прав людини нагадав, що за безпеку в школі насамперед відповідає його керівництво або ж засновники закладу. Тому також скерував запит до Голосіївської районної у місті Києві державної адміністрації щодо здійснення службової перевірки, відсторонення від роботи вчителя через ці дії та вжиття заходів реагування.

Про результати обов’язково мають повідомити Офіс Омбудсмана.

Як повідомлялося, вчитель фізкультури київської школи №37 накинувся на учня переселенця з Луганщини, назвавши його сепаратистом.

Управління освіти Голосіївської районної у місті Києві державної адміністрації спільно з адміністрацією навчального закладу, ювенальною превенцією та учасниками освітнього процесу загальноосвітнього закладу середньої освіти №37 здійснює розгляд зазначеної ситуації.

За результатами розгляду, у найкоротші терміни буде ухвалено відповідні управлінські рішення. Про вищезазначене обіцяють додатково поінформувати.

Фото: guide.kyivcity.gov.ua

Діти Напад Омбудсмен Переселенці Школа Вчитель Київ Дмитро Лубінець

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь