На Великдень патрульна поліція отримала 7753 повідомлення про вчинення правопорушень

На Великдень патрульна поліція отримала 7753 повідомлення про вчинення правопорушень 06.05.2024 11:07 Укрінформ На Великдень Патрульна поліція України отримала 7753 повідомлення про вчинення правопорушень. Найбільш поширеними були ДТП, вчинення хуліганства, крадіжка, конфлікт, порушення правил дорожнього руху.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, передає Укрінформ.

«Великдень пройшов у спокійному режимі. Ситуація була контрольованою. Було максимально посилено присутність поліції, правоохоронних підрозділів та інших служб на території України. Ми отримали 7753 повідомлення про вчинення правопорушень. Їх кваліфікація перевіряється», – сказав Білошицький.

Він зазначив, що найбільш поширеними були ДТП, вчинення хуліганства, крадіжка, конфлікт, порушення правил дорожнього руху.

Як повідомляв Укрінформ, православні та греко-католики у неділю, 5 травня, відзначали одне з найбільш значущих свят у році – Великдень або Воскресіння Христове.

Поліція Великдень Єдині новини

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь