Малюська: До армії можна залучити 10-20 тисяч чоловіків, які ув’язнені або з судимостями

Малюська: До армії можна залучити 10-20 тисяч чоловіків, які ув'язнені або з судимостями 10.05.2024 10:13 Укрінформ В Україні можна було б залучити 10-20 тисяч чоловіків призовного віку, які ув'язнені або мають судимості.

Як передає Укрінформ, про це в інтерв’ю ВВС News Україна повідомив міністр юстиції України Денис Малюська.

«Десять-двадцять тисяч. Точно не більше. Але знову ж таки, питання в підходах. Я говорю цифри абсолютно не прораховані, тому що в залежності від кожного сценарію кількість буде різна. Від військово-лікарських комісій теж багато чого залежить», – сказав Малюська.

На його думку, в кожному конкретному випадку слід визначати, чи корисний той чи інший боєць для Збройних Сил, і саме їм визначати, хто їм підходить і хто – ні.

Міністр також зазначив, що категорію чоловіків, які були засуджені за вбивство, теж можна мобілізувати, однак на відміну від Росії, де ув’язнених без підготовки просто використовували у «м’ясних» штурмах, в Збройних силах передбачається підготовка і контракт.

«Ми ж про інші історії говоримо, це контракт (на службу в ЗСУ). Контракт – це згода, це юридичні механізми, не просто завербували, випустили, потім не знають, що зробити», – відзначив міністр.

Як повідомляв Укрінформ, 8 травня Верховна Рада ухвалила законопроєкт № 11079−1 у другому читанні. Він затверджує правила мобілізації деяких категорій увʼязнених до лав Сил оборони. Тепер його мають підписати спікер парламенту та президент.

Мобілізація ЗСУ Військові Малюська

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь