Майже 350 ув’язнених вже звільнили для мобілізації в армію – Малюська

Майже 350 ув'язнених вже звільнили для мобілізації в армію – Малюська 25.05.2024 16:20 Укрінформ В Україні вже отримали умовно-дострокове звільнення для мобілізації в армію майже 350 ув'язнених.

Як передає Укрінформ, про це заявив міністр юстиції Денис Малюська в інтерв’ю The New York Times.

Також, за його словами, суди вже розглядають більшість із 4 300 заяв щодо мобілізації, поданих засудженими на даний момент.

Міністр додав, що близько 20 тисяч ув’язнених, включно з особами, які перебувають у СІЗО, можуть приєднатися до лав Сил оборони.

Крім того, Малюська уточнив, що особа, засуджена за одноразове вбивство, може бути звільнена, якщо злочин не було вчинено з обтяжуючими обставинами, такими як сексуальне насильство.

Також міністр не виключив, що багато ув’язнених ще не визначилися і хочуть спочатку побачити, що буде з першою хвилею в'язнів, які приєднаються до української армії.

За словами, міністра, «вони хочуть знати, яка якість підготовки, чи задоволені колишні в’язні, що служитимуть, та чи належним чином до них ставляться».

«Це буде ключовим», – сказав він.

Як повідомляв Укрінформ, 17 травня Президент Володимир Зеленський підписав закон щодо запровадження інституту умовно-дострокового звільнення осіб від відбування покарання для безпосередньої їх участі в обороні країни, захисті її незалежності та територіальній цілісності.

Станом на 21 травня, за даними Мін’юсту, понад 3 тисячі засуджених подали заяви на службу в армії.

Армія Мобілізація Малюська

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь