Міші Коллінзу показали в Україні, як відбувається розмінування територій

Міші Коллінзу показали в Україні, як відбувається розмінування територій Фото, відео 23.05.2024 13:24 Укрінформ Американський актор та амбасадор фандрейзингової платформи UNITED24 Міша Коллінз і режисер Даріус Мардер відвідали один із центрів ДСНС, де їм показали, як відбувається розмінування територій.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба ДСНС.

Гостей ознайомили з наземним та підводним розмінуванням місцевості й водоймищ, а також обстеженням територій за допомогою машин механізованого розмінування і мінно-пошукових собак.

Фахівці із протимінної безпеки розповіли про регулярне інформування громадян різних категорій щодо безпечної поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Як ідеться в повідомленні, своєю місією в Україні Коллінз вбачає допомогу українцям щодо якнайшвидшого очищення територій від небезпечного залізяччя. Для цього актор вже відкрив збір на піротехнічну машину для гуманітарного розмінування.

Як повідомляв Укрінформ, американський актор Міша Коллінз разом з кінорежисером Даріусом Мардером відвідали один із рятувальних підрозділів Києва.

ДСНС Актор United24 Амбасадор

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь