Кінець опалювального сезону: у Пенсійному фонді пояснили, як рахуватимуть субсидії за квітень

Кінець опалювального сезону: у Пенсійному фонді пояснили, як рахуватимуть субсидії за квітень 02.05.2024 11:56 Укрінформ Розмір житлової субсидії за квітень, який буде виплачений у травні, буде обчислено за 15 днів опалювального сезону, який завершився 15 квітня.

Таке роз’яснення дав Пенсійний фонд України на своїй сторінці у Телеграмі, передає Укрінформ. 

«Житлова субсидія призначається з місяця звернення до кінця опалювального сезону і розраховується з урахуванням тривалості опалювального сезону з 16 жовтня по 15 квітня включно. Саме тому розмір житлової субсидії за квітень, який буде виплачений у травні, змінився», – йдеться в повідомленні.

У ПФУ пояснили, що житлову субсидію на оплату централізованого, автономного та індивідуального опалення (постачання теплової енергії, постачання та розподілу природного газу / електричної енергії для опалення) за квітень розраховано із застосуванням соціальних нормативів за 15 днів – з 1 по 15 квітня включно.

Як повідомлялося, з травня 2024 року більшості українців, які отримують житлову субсидію, на неопалювальний сезон її буде призначено автоматично.

Опалювальний сезон Пенсійний фонд субсидії

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь