ГУР повідомляє про активізацію ворожих ІПСО

ГУР повідомляє про активізацію ворожих ІПСО 10.05.2024 11:25 Укрінформ Розвідка попереджає, що разом із загостренням обстановки на фронті противник посилює дестабілізаційні зусилля, спрямовані на розкол українського суспільства. Зокрема може використовувати для цього масові заходи, куди вкидає власні провокації.

Про це йдеться у повідомленні ГУР Міноборони, передає Укрінформ.

У розвідці попередили, що військовими цілями противника є не лише військові об’єкти, а також цивільна інфраструктура: лікарні, вокзали, скупчення людей. Спроби російських інформаційних кампаній з використанням політичних гасел, що роз’єднують суспільство, паразитують на справжніх проблемах, але чимало з них спричинені агресією путінської Росії.

"У цей важкий час є потреба дотримуватися внутрішньої єдності, підтримувати одне одного. Ворог уміє чудово маніпулювати почуттями та зневірою, емоціями та фактами, перемішує правду з брехнею. Українські фахівці з інформаційних операцій роблять усе можливе для захисту нашого суспільства, проте нам потрібні також ваші розуміння та допомога", – наголосили у розвідці.

Як повідомляв Укрінформ, Офіс генерального прокурора фіксує значну активізацію інформаційно-психологічних операцій Російської Федерації, спрямованих на дискредитацію України на міжнародному рівні.

Розвідка Війна Війна з Росією ІПСО

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь