Голова Нацполіції роз’яснив, які дії військовозобов’язаних тягнуть за собою відповідальність

Голова Нацполіції роз’яснив, які дії військовозобов'язаних тягнуть за собою відповідальність 23.05.2024 19:18 Укрінформ У разі невиконання обов'язку з'явитися за викликом Територіального центру комплектування та соціальної підтримки для військовозобов'язаного передбачена адмінвідповідальність.

Про це голова Національної поліції Іван Вигівський сказав в інтерв'ю Інтерфакс-Україна, передає Укрінформ.

Водночас за ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період настає кримінальна відповідальність, передбачена статтею 336 Кримінального кодексу, зазначив Вигівський.

Він пояснив, що якщо військовозобов'язаний вчинить злісну непокору законному розпорядженню або вимозі поліцейського, то його буде притягнуто до адмінвідповідальності за статтею 185 КУпАП.

«А у разі вчинення опору поліцейському чи заподіяння йому тілесних ушкоджень, така особа нестиме кримінальну відповідальність за статтею 342 або 345 Кримінального кодексу України», – додав голова Нацполіції.

Як повідомлялося, військовозобов’язані матимуть можливість згенерувати QR-код, який можна буде носити з собою замість військового квитка.

Фото: Нацполіція

Поліція Військовозобов'язані

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь