ДПСУ анонсувала зміни правил перетину кордону для окремих категорій громадян

ДПСУ анонсувала зміни правил перетину кордону для окремих категорій громадян 23.05.2024 13:50 Укрінформ Найближчим часом можуть змінитися умови перетину кордону для окремих категорій громадян.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив речник ДПСУ Андрій Демченко.

«На даний момент змін до постанови уряду №57, яка регламентує правила перетину державного кордону громадянами України, ще внесено не було. Тому все ж таки варто очікувати, що найближчим часом можуть бути зміни для того, щоб унормувати всі моменти, які випливають із законодавства, і можуть бути певні зміни для окремих категорій, в тому числі й умов перетину кордону», – зазначив Демченко.

Він пообіцяв інформувати про можливі відповідні зміни.

«Якими вони будуть, і коли це стане відомо, ми повідомимо додатково, коли ці зміни будуть прийняті та набудуть чинності», – сказав речник.

Як повідомляв Укрінформ, 18 травня набув чинності Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку». Відтепер інспектори Державної прикордонної служби в пунктах пропуску в окремих категорій громадян перевірятимуть наявність військово-облікового документа.

Прикордонники Україна Кордон Демченко

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь