Через застосунок «Резерв+» оновили дані понад 1,1 мільйона військовозобов’язаних

Через застосунок «Резерв+» оновили дані понад 1,1 мільйона військовозобов'язаних 28.05.2024 18:21 Укрінформ На сьогодні через мобільний застосунок "Резерв+" оновили свої персональні дані майже 1 мільйон 170 тисяч військовозобов'язаних українців.

Як передає Укрінформ, про це в ефірі телемарафону "Єдині новини" повідомила заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко.

"Ми, Міністерство оборони, цифрова команда, дуже цінуємо відповідальність наших громадян – наразі свої дані оновили понад 1 мільйона 250 тисяч військовозобов'язаних, з них майже 1 мільйон 170 тисяч зробили це через застосунок "Резерв+", – сказала Черногоренко.

За її словами, цифровізація в Україні доводить свою популярність, українські громадяни цінують зручність, а застосунок є найбільш популярним способом оновлення даних.

"Так, у ТЦК та СП оновили свої дані 48 тисяч наших громадян, в ЦНАПах – майже 68 тисяч оновлень. За кордоном свої дані оновили майже 15 тисяч військовозобов'язаних", – додала заступниця міністра оборони.

Вона також зазначила, що частина даних, які знаходяться в реєстрі "Оберіг" щодо військовозобов'язаних, потребують уточнення і звернення до ТЦК, тому був розроблений ряд системних змін для того, щоб уникнути зайвих черг до ТЦК.

"Також ми зараз знаходимося в процесі оновлення з боку Міністерства економіки даних про бронювання, і ми на системному рівні зробимо оновлення даних про бронювання і люди, просто роблячи запит в "Резерв+", будуть бачити свій актуальний стан щодо бронювання", – запевнила Черногоренко.

Як повідомляв Укрінформ, зламати систему застосунку "Резерв+" і отримати бази даних з нього неможливо, бо вони там не зберігаються.

Міноборони Бронювання військовозобов’язаних ТЦК Застосунок «Резерв+»

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь