Бельгійське держагентство Enabel може відкрити ветеранські центри в Україні

Бельгійське держагентство Enabel може відкрити ветеранські центри в Україні 18.05.2024 04:19 Укрінформ Віцепрем’єрка Ірина Верещук обговорила з представниками Бельгійського державного агентства з питань розвитку Enabel можливу співпрацю щодо реінтеграції ветеранів війни.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України в Телеграмі, передає Укрінформ.

"Агентство планує розпочати роботу в Україні. Тому делегація Enabel приїхала до Києва, щоб визначити пріоритети в Україні. Сторони обговорили можливу співпрацю щодо реінтеграції внутрішньо переміщених осіб та ветеранів війни. Зокрема, Агентство розглядає ідею облаштування ветеранських центрів, а також – бомбосховищ у школах", – йдеться в повідомленні.

У Мінреінтеграції зазначають, що зустріч відбулася за результатами робочого візиту Верещук до Брюсселя у квітні цього року.

Окрім представників бельгійського агентства та Мінреінтеграції, на зустрічі були присутні представники Мінветеранів.

Як повідомляв Укрінформ, віцепрем’єр-міністр з реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук обговорила з керівником UNICEF в Україні Муніром Мамедзаде роботу цієї міжнародної організації у Харкові та Сумах.

Фото: Мінреінтеграції

Бельгія Ветерани війни Верещук Мінреінтеграції

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь