Малюська відреагував на чутки про відставку жартом про Боголюбова

Фото: facebook.com/Denis Malyuska

Міністр юстиції України Денис Малюська відреагував на інформацію ЗМІ про свою можливу відставку. У фейсбуці Малюська опублікував селфі у поїзді та пожартував, що думає над незаконним виїздом з України за «схемою Боголюбова». 

– У зв’язку з новиною від УП про плановану відставку. У наступну середу треба бути в Нідерландах. Думаю над «схемою Боголюбова». Вуса треба збривати, чи є хтось з читачів із вусами на фото у закордонному паспорті? – написав він.

Фото: facebook.com/Denis Malyuska

  • 10 липня “Українська правда” з посиланням на свої джерела написала, що в уряді можуть замінить декілька міністрів, а також самого прем’єра Дениса Шмигаля. Стосовно міністра юстиції України Дениса Малюськи сказано, що він якийсь час тому вже підписав заяву про відставку без дати, але поки що її в хід не пустили. Обов’язки міністра юстиції нібито можуть покласти на віцепрем’єрку з євроінтеграції Ольгу Стефанішину.
  • 9 липня Державне бюро розслідувань оголосило підозру бізнесмену Геннадію Боголюбову у незаконному перетині кордону. За даними слідства, колишній співвласник ПриватБанку виїхав з України на поїзді за чужим паспортом, який був втрачений у 2022 році.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь