Міноборони запустило застосунок “Резерв+” для оновлення даних онлайн

Міноборони запустило мобільний застосунок “Резерв+” для військовозобов’язаних, призовників та резервістів. У застосунку можна оновити військово-облікові дані, а саме мобільний телефон, фактичне місце проживання та e-mail. Його можна буде завантажити на смартфон через App Store та Google Play Market з 18 травня. Про це повідомила пресслужба міністерства.

– Під час оновлення даних направлення на ВЛК видаватися не буде. Таке направлення може бути виписане у разі потреби згодом. “Резерв+” надає можливість оперативного оновлення даних та доступу до інформації у реєстрі “Оберіг”. Це зручний спосіб виконання обов’язкової процедури оновлення особистих даних, – пояснили у Міноборони.

Також у застосунку буде QR-код, який зможуть сканувати відповідні представники влади для отримання інформації про статус людини як військовозобовʼязаного, призовника або резервіста. Після оновлення даних у застосунку ви зможете побачити інформацію з реєстру “Оберіг” щодо себе.

З 18 травня, тобто від дня набрання чинності мобілізаційним законом, всі чоловіки віком 18-60 років протягом 60 днів повинні оновити свої облікові дані.

  • 17 травня Зеленський підписав закон про підвищення штрафів за порушення військового обліку у 20 разів.
  • З 18 травня державна прикордонна служба буде перевіряти військово-облікові документи в окремих категорій громадян на пунктах пропуску. 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь