Глава МЗС Латвії пробігла 21 км та зібрала гроші на дрони для України

Фото: x.com/Braze_Baiba

Міністр закордонних справ Латвії Байба Браже пробігла 21 кілометр на Ризькому марафоні, щоб зібрати гроші на дрони для України. Про це вона повідомила у своєму акаунті у соціальній мережі X (колишній Twitter). Байба Браже розповіла, що на дрони для України вдалося зібрати 12 тисяч євро. Своїй колезі подякував міністр закордонних справ Дмитро Кулеба. 

– Дякую, Байбо Браже, за підтвердження фрази «Стільки, скільки потрібно для перемоги України» і особисто, і на ділі! – написав він під дописом глави МЗС Латвії.

Міністр закордонних справ Латвії бігла під номером 815 – стільки днів тривало російське вторгнення до України в день участі Байби Браже у Ризькому марафоні.

Байбі Браже 57 років, для неї це перша участь у марафоні. До нього міністр закордонних справ готувалася разом з тренером. У Ризькому марафоні на різних дистанціях також бігли інші працівники МЗС Латвії. Кошти на безпілотники для Збройних сил України Байба Браже зібрала за допомогою проєкту ⁦⁦благодійної організації Ziedot.lv, який реалізується у співпраці з посольством України в Латвії.

Фото: x.com/Arlietas

Фото: x.com/Braze_Baiba

  • 1 травня глава МЗС Латвії Байба Браже заявила, що деякі країни вже поставили Україні зброю без заборони на удари по Росії.
  • 14 квітня 12-річна Яна Степаненко, яка втратила обидві ноги під час ракетного удару Росії по залізничному вокзалу в Краматорську, пробігла п’ять кілометрів на Бостонському марафоні.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь