“Зустрічається з красунею на 12 років молодше”: Зірка «Ігри престолів» Джейсон Момоа розлучився з дружиною

молодше": Зірка «Ігри престолів» Джейсон Момоа розлучився з дружиною />

На початку січня 2024 року 44-річний Джейсон Момоа став офіційно вільним чоловіком. Його колишня дружина і "кохання всього життя", 56-річна Ліза Боне, після закінчення різдвяних канікул подала документи на розірвання шлюбу, і через день ця неймовірна історія була завершена, інформує Ukr.Media.

Відносинам з Боне Момоа присвятив, можна сміливо сказати, більшу частину свого життя: 8-річним хлопчиком на Гаваях він побачив її по телевізору і закохався, в 26 років познайомився з нею в Лос-Анджелесі, а потім, через 12 років, вони одружилися в 2017 році, щоб через 7 років остаточно розлучитися.

З жінкою на 12 років старша, а саме така була у Момоа з Боне різниця у віці, зірка «Ігри престолів» став батьком дочки та сина, яким зараз 16 та 15 років відповідно.

При цьому в документах датою розлучення Ліза Боне вказала жовтень 2020 року, тобто виходить, що вони розлучилися значно раніше, ніж вирішили розлучитися. Заплутана історія, правда? Втім, інсайдери пояснюють, що все простіше нема куди.

Ще у 2019 році на знімальному майданчику уродженець гавайської столиці Гонолулу зустрів ту, яку як свою кохану представив лише у травні 2024 року. Мова про спекотну уродженку Пуерто-Ріко на ім'я Адріа Архона.

Їй, до речі, 32 роки, тобто вона на 12 років молодша за Момоа, який, у свою чергу, на 12 років молодший за Лізу Боне.

На момент знайомства Архона вийшла заміж за адвоката Едгардо Каналеса, а Джейсон ще не втратив звичку в кожному інтерв'ю розповідати, як сильно він любить свою дружину Лізу і яка вона фантастична жінка.

Власне, як стверджують інсайдери, довга пауза між оголошенням про розставання у 2022 році та розлученням у 2024 могла бути зумовлена тим, що один із подружжя давав іншому шанс зберегти шлюб, але в результаті нічого не вийшло.

Як причина, через яку Ліза вирішила нарешті поставити крапку, вказувалося на розбіжність пріоритетів колишнього подружжя і той факт, що Ліза, як мати двох дітей і домогосподарка, не мала можливості залишати Лос-Анджелес і супроводжувати Момоа на зйомки. Чому їй хотілося не випускати чоловіка з поля зору можна лише здогадуватися.

У будь-якому разі, як батьки та близькі люди Ліза та Джейсон контакт не втрачали і не втратять. Ця сім'я — взагалі приклад високих стосунків, коли між собою дружать обидва колишні чоловіки Лізи — Ленні Кравіц і, власне, Джейсон, а її дочка від першого шлюбу — Зої Кравіц — знімає нинішню кохану Момоа, Архону, у своєму фільмі «Моргні двічі», де в головній ролі — нинішній коханий Зої, Ченнінг Татум.

Про Адрію відомо не так багато, проте у професійних колах її вважають талановитою та працьовитою актрисою. Родом вона з Пуерто-Ріко, де, будучи дочкою популярного виконавця, росла в розкоші та достатку. Однак у 18 років Архона перебралася до Нью-Йорка і без особливої підтримки поєднувала роботу офіціанткою та навчання у кіношколі. Потім почалися дедалі популярніші проєкти (серед іншого, наприклад, другий сезон «Справжнього детективу») і навіть зйомка в рекламі аромату Giorgio Armani.

Буквально за тиждень до того, як представити Архону своїм підписникам у соцмережах, Момоа опинився на фестивалі у Великій Британії, де прямо на сцені на запитання, чи він у відносинах, заявив: «Я дуже і дуже у відносинах, і скоро ви все дізнаєтеся». Тим часом у соцмережах жінку серця Джейсон називає не інакше як "мі амор". Погодьтеся, зворушливо.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь