“Залишилась без підтримки”: Дочка Тома Круза Сурі відмовляється від прізвища батька

У пресі чергова сенсація — єдина рідна (окрім двох прийомних дітей) дочка 61-річного Тома Круза відмовилася від його прізвища, інформує Ukr.Media.

Приводом для публікацій стало те, що в програмі шкільного мюзиклу, де задіяна 18-річна дівчина, вона вказана як Сурі Ноель. Як прізвище обрано частину повного імені її матері, яка за документами Кейт Ноель Голмс.

Чи означає це, що Сурі справді більше не Круз, поки що не відомо, адже сценічне ім'я та те, що вказано в офіційних паперах, — насправді дві різні речі.

Інша річ, що Сурі, що досягла 18-річчя, за повідомленнями інсайдерів, визначилася зі своїми життєвими орієнтирами і на допомогу батька та його підтримку не розраховує.

Вона завершує навчання в приватній школі на Манхеттені, в театральній студії якої грає, а далі вибір стоїть між акторством і модою, причому до останньої Сурі тяжіє більше. Вважається, що найімовірнішим місцем подальшої освіти юної брюнетки стане один із фешн-коледжів.

Незважаючи на те, що народжена в розкоші Сурі росла одним із найрозпещеніших зіркових дітей, згодом, коли батьки розлучилися, мати з дочкою оселилися в Нью-Йорку, а батько майже зник із життя Сурі, вона сильно змінилася. На вулицях і навіть у громадському транспорті Манхеттена її бачать регулярно, причому вона завжди максимально просто одягнена, не нафарбована та поспішає у справах, як тисячі звичайних молодих людей.

Її мати, 45-річна Кеті Холмс, незважаючи на зірковий статус, також не чужа демократичному стилю, теж ходить вулицями і навіть, на відміну від Анджеліни Джолі чи Кім Кардаш'ян, без охорони. Однак, як стверджують інсайдери, зараз Холмс, яка роками насолоджувалась розміреним та благополучним життям, переживає не найпростіший період.

Як відомо, після розлучення в 2012 році, внаслідок чого маленька Сурі залишилася з Кеті, Том Круз почав виплачувати колишній дружині та дочці по 400 з лишком тисяч доларів на рік. Грошей на безбідне існування вистачало, тим більше що житло пари та навчання Сурі спочатку в одній із найкращих католицьких шкіл для дівчаток, а потім і в приватній манхеттенській школі, яку вона останні роки відвідувала, теж, за чутками, оплачував Круз.

Однак, згідно з домовленостями, фінансування Круза припиняється, як тільки Сурі виповнюється 18 років, що й сталося 18 квітня 2024 року.

Холмс, яка була успішною актрисою до знайомства з Томом у 2005 році, продовжувала зніматися в кіно та серіалах, хоча проєктів після розлучення поменшало. У Голлівуді побоювалися зв'язуватися з тією, якій вистачило духу виступити проти всемогутнього Круза, і щоб не викликати його можливого невдоволення, в проєкти її не запрошували. У результаті Холмс сама почала писати сценарії та знімати кіно як режисер із собою ж у головній ролі.

В результаті, як повідомляють джерела, її власний статок лише за останні два роки суттєво зменшився і замість 25 мільйонів у 2022 році зараз становить лише 15 мільйонів. Без фінансової підтримки Круза стане ще складніше.

За повідомленнями інсайдерів, Кеті обмірковує шляхи подальшого розвитку своєї кар'єри і дуже хоче більше працювати, повернутися в кіно та повернути собі той фінансовий рівень, до якого звикла з 18 років, коли почала активно зніматися.

Ще одна важлива деталь — її угода про нерозголошення, підписана в процесі розлучення, забороняє давати будь-які коментарі про колишнього чоловіка. Вважається, що документ також має термін придатності і він, можливо, вже минув, що відкриває перед актрисою масу перспектив.

Багато видавництв були б раді випустити книгу її одкровень про голлівудського супергероя, шлюб з яким, за чутками, зруйнувався багато в чому завдяки саєнтології та небажанню Холмс жити та виховувати дочку за її канонами.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь