В української актриси Катерини Молчанової виявили рак

Українська актриса кіно та телебачення Катерина Молчанова оголосила про те, що у неї виявили онкологію. На своїй сторінці у Facebook зірка фільмів «Моя бабуся Фані Каплан», «Рівень чорного», «Гуцулка Ксеня» та «Ми є. Ми поряд» повідомила про боротьбу з раком молочної залози, інформує Ukr.Media.

Катерина написала, що рак у неї діагностували у лютому, а вже через місяць вона перенесла операцію з видалення пухлини. На щастя, рак був не агресивної форми, тож уродженці Одеси вдалося зберегти груди.

«Тепер я вважаюся кансерфрі, людиною, яка звільнилася від раку. І кансерввайвер. Людиною, яка вижила після раку. Ще на плановому візиті до гінеколога на початку грудня я планово попросила подивитися мої груди. Перевіряю по узі щороку. У моїй сім'ї з обох ліній жінки хворіли на рак. Тож я завжди стежила за цим. Мені пощастило. Моя ракова пухлина виявилася неагресивною та діагностувалася дуже рано. Тому хіміотерапія непоказна», — поділилася знаменитість.

Проте все ж таки на Молчанову чекає тривале лікування. За словами актриси, у 35-річному віці її введуть у штучну менопаузу за допомогою препаратів, які блокують жіночі гормони. Також вона пройде курс радіотерапії.

«Сьогодні я розпочала місячний курс радіотерапії. Це має бути набагато м'якшим. Оскільки мій рак гормонозалежний, то тепер 5 років я щодня прийматиму ліки блокуючі жіночі гормони і мене введуть у штучну менопаузу, щоб знизити ймовірність рецидиву. У 35 у мене буде штучний клімакс. Але є хороша новина — я житиму. Про це мало хто говорить, але дуже часто лікування від раку виключає можливість у майбутньому ставати батьками. Але теоретично в моєму випадку це буде тимчасово», — написала вона.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь