В Росії жopcтко розкритикували Ані Лорак її зовнішність і шанувальників

Відома в Росії своєю скандальною репутацією блогер Олена Міро жopстко розкритикувала опальну українську співачку Ані Лорак, її зовнішність і шанувальників, передає Ukr.Media.

В особистому блозі Миро розмістила одну з фотографій співачки, пояснивши, що кожна людина нібито має те, чому вона симпатизує. Пише Обозреватель

“Ну, наприклад, подивіться на Ані Лорак. Жирна баба, яка вийшла заміж за турка. Кому вона подобається? Правильно, жирним ppзпуcницям, які або мріють, або вже вийшли заміж на якогось Мехмеда”, – різко заявила блогер.

У своєму матеріалі Миро поставила Лорак в один ряд зі скандальною російською телеведучою Ольгою Бузовою і співачкою Аллою Пугачовою, про яких також висловилася в схожій формі.

“А кому, наприклад, подобається Бузова? Оленька-гoлeнька cтрашна, як ядeрна зима. Значить, подобається вона безглуздим дyрам, яких чоловік проміняв на молоду козу. Та ж армія скажених фанаток Пугачової – хто вони? Покинуті, старі, непотрібні бабки, які стоять біля вікна, чекаючи коханця, і думають, що вони – сильні жінки”, – продовжила вона.

Блог Миро викликав у мережі низку дискусій. Якщо ж одні фоловери погодилися з блогером, інші висловили свою незгоду, вказавши при цьому на занадто грубу форму учасника.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь