Відомі актриси які знімалися у вагітному стані

Хто сказав, що вагітність — це привід сидіти всі дев'ять місяців у будинку в очікуванні малюка? Ось і наші сьогоднішні героїні не побоялися знятися в складних фільмах, що вимагають повної віддачі та виконання трюків, інформує Ukr.Media.

Хеллі Беррі — «Люди Ікс: Остання битва»

Участь у блокбастері вимагала від актриси виконання складних трюків. Однак під час зйомок Хеллі дізналася, що вагітна — це цікавий стан зовсім не підходив її персонажу, але і замінювати актрису теж не стали.

Творцям картини довелося неабияк потрудитися, щоб приховати вагітність Беррі. Для цього довелося підбирати різні ракурси та перешивати костюми актриси, а всі складні трюки виконувала, замість неї, дублерка.

Кейт Бланшетт — «Індіана Джонс і Королівство кришталевого черепа»

Зовсім інакше себе повела Кейт Бланшетт, коли дізналася про свою третю вагітність. До речі, дві попередні теж були під час участі у великих проєктах.

У фільмі «Індіана Джонс і Королівство кришталевого черепа» актрисі дісталася роль лиходійки, яка мала уникнути покарань. Кейт відважно виконувала всі складні трюки без сторонньої допомоги.

Марсія Крос — «Відчайдушні домогосподарки»

Актриса вперше стала мамою практично в 45 років. У той час вона знімалася у серіалі «Відчайдушні домогосподарки», який приніс їй справжню популярність.

Творці фільму вирішили трохи змінити сюжет, щоб не напружуватися, намагаючись приховати цікавий стан актриси. За сюжетом героїня Крос прикидається, що вагітна, щоб приховати, як вона вважає, ганьбу доньки.

У складних сценах Марсія задіяна не була, але ось її самопочуття під кінець вагітності залишало бажати кращого, адже вона виношувала відразу двох малюків. Із цієї причини знімальна група спеціально приїжджала до неї додому.

Пенелопа Крус — «Пірати Карибського моря: на дивних берегах»

У четвертій частині популярного фільму актриса дізналася, що чекає дитину. Попри те, що живота у Пенелопи не було видно, актрису намагалися знімати крупним планом, щоб навіть і натяку не було на її цікавий стан.

Пенелопі довелося зіграти чимало складних сцен, але вона стійко винесла зйомки та не просила допомоги у дублерів.

Галь Гадот — «Диво-жінка»

На відміну від своїх колег, Галь ретельно приховувала вагітність від режисерів. Актриса сміливо виконувала всі складні елементи (справжня диво-жінка).

Про цікаве положення Гадот дізналися лише через кілька місяців після закінчення зйомок, коли потрібно було перезняти деякі моменти. Тоді вже приховувати кругленький живіт було важко, і для її костюма придумали спеціальну вставку, яка б змогла обдурити глядача.

Наталія Бочкарьова — «Щасливі разом»

Актриса довгий час боролася з безпліддям і вже втратила будь-яку надію, коли раптом дізналася, що скоро зможе відчути всі радощі материнства. У розпал зйомок серіалу «Щасливі разом» Наталія заявляє знімальній групі, що знаходиться в цікавому стані. Так і знімалася практично до самих пологів, а приховали її вагітність за допомогою ракурсів і інших акторів, які щоразу загороджували її. До речі, Наталії довелося всі дев'ять місяців пробігати на височенних підборах, адже за сюжетом її героїня постійно красувалася на них.

Любава Грешнова — «Катерина. Зліт»

Актриса практично до п'ятого місяця знімалася в серіалі «Катерина. Зліт», причому в досить екстремальних умовах. Любава носила важкі багатошарові сукні, які туго затягували, що не дозволяло нормально дихати.

До того ж знімали фільм під час спеки, актрисі часто доводилося їздити в кареті по купинах і іноді робити складні елементи. Попри всі труднощі, Любава тримала в секреті свій стан і працювала з усіма нарівні, не влаштовуючи примхливих сцен.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь