Розписані студентами гільзи стали експонатами благодійної виставки у Києві

Розписані студентами гільзи стали експонатами благодійної виставки у Києві Фото 16.05.2024 17:20 Укрінформ У Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури відкрилася виставка «ARTA AND ART: Поєднання мистецтва та патріотизму».

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики.

«Сьогодні ми з вами робимо те, що називається мистецтвом війни. Ми вкотре доводимо, що культура – надійний тил фронту. Небайдуже українське студентство нині допомагає війську творчим шляхом – перетворює гільзи на мистецькі твори, зібрані кошти з продажу яких спрямують на підтримку ЗСУ. Дякую всім дотичним до цього проєкту – військовим, студентам та керівництву Академії. Ваша небайдужість гуртує та додає сил», – сказав т. в. о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв.

На виставці представлені мистецькі артоб’єкти – гільзи від снарядів. Їх розписали студенти та викладачі Академії.

Як зазначається, матеріали для творчої роботи були надані четвертою Бригадою оперативного призначення «Рубіж» Національної гвардії України (Військова частина 3018).

Кошти, виручені від реалізації мистецьких творів, будуть спрямовані на потреби цієї ж бригади Національної гвардії України. За них планують закупити важкі коптери «Баба Яга».

Як повідомлялося, у Великій лаврській дзвіниці Києво-Печерської лаври відкрилась виставка Богородичних ікон на ящиках з-під набоїв.

Фото: МКІП

Виставка ЗСУ МКІП Карандєєв

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь